HAKKIMIZDA

 
2011 yılında faaliyete geçen TUNA PLASTİK istenen renk ve ölçülerde ahşap kapı ve pencere fitilleri,çelik kapı fitilleri, otomatik kapı ve kepenk fitilleri ,  alüminyum doğrama ve dış cephe contaları , plastik doğrama contaları , sineklik contası , dilatasyon contaları , merdiven lastiği , ray dolap mekanizma fitilleri , duşakabin contaları , mobilya fitilleri üretimi yanı sıra müşteri isteğine göre fitil tasarımları yapmaktadır.
 
Güçlü tasarım departmanımız kesitlerinize en uygun fitili sunmak için alternatif tasarımlar üretir.İstediğiniz özelliklerdeki fitili 5 gün içinde verebileceğini taahhüt eden ender firmalardanız.
 
Sektördeki 13 yıllık tecrübemize güvenerek fitil imalatı ile birlikte  müşteri ihtiyacına göre her türlü extrüzyonluk kalıp tasarımı , makine tasarımı ve extruder imalatı garantili şekilde yapılmaktadır.
 
Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak , kaliteli ve uygun maliyette fitil üretmek , çözüm ortağı olmak , taleplere hızlı reaksiyonlar göstermek ve problem çözmek vizyonumuz , her alanda tutarlı olmak , sözünde durmak , ilkeli ve çalışkan olmak,müşteri isteklerini ön planda tutmak, çevremizi ve ülkemizi kalkındıracak yeni faaliyetlere imza atmak misyonumuzdur.

 



 
    Copyright © 2013 TUNA PLASTİK. Tüm hakları saklıdır. Adana Web Tasarım